Ingebouwd LED-lichtbalkpakket Firefly Toyota ProAce
Art. nr:930-FF-20711-LRK
Firefly LED-lichtbalk ingebouwde montage, 2X280 mm 75 W
525€
Excl. 21 % BTW
Afmeting
Lengte:0 mm
Hoogte:0 mm
Breedte:0 mm
Gewicht:14.4 kg
Informatie
Montagetijd:230 min
Verzending vanuit Zweden:1 dag
Garantie:36 maand
X
Toevoegen
Productinformatie
Verlicht uw nachtelijke ritten in uw Toyota ProAce met de Firefly 280mm LED-lichtbalk, samen met een modelspecifieke beugel voor een ingebouwde montage in de bumper voor een discreet en stijlvol resultaat. Alle montage details, inclusief kabels, worden meegeleverd.
Opmerking! De montageset is specifiek aangepast aan het rooster dat wordt getoond op de productafbeelding
2 x Firefly LED BAR
Specificaties/stuks
Kleur behuizing: Zwart
Type lamp: LED
Voltage (V DC): 10-48V DC
Theoretisch vermogen (w) 12V: 72
Theoretisch vermogen (w) 24V: 70
Verbruik (w) 12V: 75
Verbruik (w) 24V: 7.2
Functies: Witte positielichten, Amber positielichten, Rijlampen
Theoretische lumen: 6200
Werkelijke lumen: 5010
1 LUX @ m: 363
Kelvin: 6000
IP-klasse: 68
Kleurlens: Helder
Kleur LEDs: Amber & Wit
Stralingspatroon: Combo
Positielicht: Ja
Aansluiting: DT4
Kabellengte (mm): 500
Materiaal behuizing/frame: Aluminium
Materiaal lens: PC
CC (mm): 249
Bedrijfstemperatuur: -40 - +65°C
ADR-goedgekeurd: Nee
E-goedgekeurd: Ja
Volgens regelgeving: ECE R148, R149
EMC: ECE R10
ACT Test
Het product is getest en goedgekeurd in de Swedac-klimaatkamer, waar het is blootgesteld tijdens een test van zes weken, wat voor een voertuig overeenkomt met 2 jaar rijden onder extreme omstandigheden. Dit betekent zout water, zure regen en wisselende temperaturen. Er werd gekeken naar vochtlekkage, steenslag, lakbeschadigingen en hoe het product presteert. Bedrijven als Volvo, Scania en Ikea voeren dezelfde tests uit met hun producten uitvoeren om te zien hoe ze onder de zwaarste Zweedse omstandigheden presteren.
Verstraler
De positielichten zijn ontworpen voor gebruik als parkeerlichten en buiten het verkeer. Tijdens het rijden voldoen ingeschakelde breedtelichten mogelijk niet aan de voorschriften en het is aan de gebruiker om te beslissen of ze moeten worden aangesloten.